دیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودک

دیوارپوش مهدکودک فوم پارس، ضمن ایمن‌سازی دیوار مهدکودک ، با طرح‌ و رنگ‌های شاد و جذاب فضای مهدکودک را برای کودکان زیبا و دوست‌داشتنی می‌کند. این فوم های دیواری طرح دار در کنار تاتامی جز پر مصرف تریت تجهیزات مهدکودک و وسایل خانه بازی می باشد.  فوم پارس ضمن شناسایی مسائل و دغدغه‌های مربیان و والدین   و ضرورت ایمن سازی دیوار مهدکودک ها دیوارپوش مورد نیاز مهدکودک‌ها، خانۀ بازی و اتاق کودک را تهیه کرده تا خواسته‌های ایشان را به نحوی شایسته پاسخگو باشد.

کودکان نیاز دارند در مکان‌ها و زمان‌هایی خاص به راحتی به جست و خیز و بازی بپردازند. مکان‌هایی چون مهدکودک، خانه بازی و یا حتی اتاق کودک فضاهایی هستند که کودک می‌تواند در آنها به بازی و جست و خیز مشغول شود. لازم است این مکا‌ن‌ها متناسب با وضعیت و روحیۀ کودکانه تزئین شوند. فضایی که کودک در آن قرار می‌گیرد باید زیبا و شاد باشد تا طراوت و شادابی کودک حفظ شود. دیوارپوش مهدکودک فوم پارس گزینه مناسبی برای این منظور است.

دیوارپوش مهدکودکدیوار اتاق کودک  و مهدکودک و یا هر مکانی که متعلّق به کودکان است نیازمند تزئین و دکوراسیونی ویژۀ کودکان است. برخی برای آراستن دیوار اتاق کودک خود از استیکر یا کاغذ دیواری ویژۀ اتاق کودک استفاده می‌کنند. ما به شما فوم‌های دیوارپوش مهدکودک را توصیه می‌کنیم. این فوم‌ها ضمن اینکه دارای طرح‌ها و رنگ‌های زیبا و کوکانه هستند، به علّت ضخامت و قابلیت ارتجاعی‌شان ایمن‌سازی دیوار را نیز به همراه دارند.

از مهم‌ترین نیازها و دغدغه‌هایی که فوم پارس  با تولید دیوارپوش مهدکودک در جهت رفع آن بر آمده است عبارتند از:

ایمن‌سازی دیوار مهدکودک 

استیکرها و کاغذ دیواری زیبایی و شادی فضا را به نحو مطلوبی افزایش می‌دهند امّا با وجود استیکرها و کاغذ دیواری، دیوار همچنان سخت و ناایمن است. فوم‌های دیوارپوش مهدکودک، با ضخامت و تراکم مناسب، ضربه‌گیر خوبی برای دیوارها خواهند بود. با وجود این فوم‌ها زیبای و ایمنی دسوار توأمان حاصل خواهد شد.

کودکان بدون توجه به توصیه‌های والدبن و مربیان می‌دوند و بازی می‌کنند. گاه والدین و مربیان برای حفظ سلامت کودکان و جلوگیری از ضربه دیدن ایشان محدودیت‌هایی برای بازی کودکان در نظر می‌گیرند. اما باید توجه داشت که محدود کردن بازی کودکان به رشد جسمی و عاطفی ایشان ضربه وارد می‌کند. کودکان نیاز دارند آزادانه به بازی و جست و خیز بپردازند. به جای محدودسازی کودکان بهتر آنست که محیط بازی کودکان ایمن‌سازی شود.

استفاده از دیوارپوش و کفپوش مناسب، از ملزومات مهدکودک‌هاست. تجهیزات مهدکودک به وسایل بازی و ابزار آموزشی محدود نمی‌شود بلکه مهدکودک‌ها به تجهیزاتی برای ایمن‌سازی و زیباسازی محیط نیز نیازمندند. دیوارپوش و کف‌پوش فومی، با قابلیت ارتجاعی و ضربه‌گیری مناسب به والدین و مربیان این امنیت خاطر را می‌دهد که در صورت زمین خوردن و یا برخورد کردن کودک با دیوار آسیبی به کودک وارد نخواهد شد. پیش از این از تاتامی برای کف و دیوار مهدکودک‌‌ها استفاده می‌شد. اینک فوم‌های دیوارپوش مهدکودک با رنگ‌های زیبا و جذاب و هم‌چنین طرح‌های متنوع و کودکانه تولید و عرضه می‌گردد.

تأثیر طرح و رنگ بر رشد کودک

عوامل مختلف محیطی کودک را در برگرفته و تأثیرات فراوانی بر رشد فکری و عاطفی کودک می‌گذارد. عواملی همچون فرم، طرح و رنگ فضای آموزشی و فضای بازی کودک تأثیرات فراوانی بر ادراک، قدرت تخیّل و کنجکاوی و همچنین بروز خلاقیّت کودک دارند. رنگ و طراحی محیط حتی بر رفتار و خلق و خوی تآثیر سریع و مستقیم دارد.

پارس فوم با مدّ نظر قرار دادن نکات بالا، دیوارپوش مهدکودک را با رنگ‌آمیزی و طراحی زیبا و منحصر به‌ فرد تولید کرده است. دیوارپوش‌ مهدکودک ما در دو نوع ساده و طرح‌دار عرضه می‌گردد. نوع ساده که در رنگ‌های بسیار منوع و شاد تهیه می‌شود برای دیوار اتاق کودک و یا دیوارهایی که طرح‌دار بودنشان باعث شلوغی محیط می‌شود مناسب می‌باشند. نوع طرح‌دار با طرح‌های شاد و کودکانه مناسب دیوار مهدکودک و یا خانۀ بازی کودک است. پوشاندن یکی از دیوارهای اتاق کودک با دیوارپوش طرح‌دار جلوه و زیبایی خاصی به اتاق می‌بخشد.

نظافت و بهداشت با دیوارپوش مهدکودک

سیستم ایمنی بدن کودکان چندان قوی نیست و بدن کودکان برخلاف بدن بزرگسالان از عهدۀ مقابله با میکروب‌ها و باکتریها به خوبی برنمی‌آید. فضا و محیطی که کودک در آن به بازی و تفریح مشغول است باید مرتّب نظافت شده و از میکروبها عاری گردد.

کودکان به بهداشت و راعایت نکات بهداشتی توجهی ندارند. دست و صورت خود را به در و دیوار می‌کشند و چنانچه دستشان کثیف باشد باعث لک شدن در و دیوار می‌شوند و یا برعکس چنانچه در و دیوار آلوده باشد دست و صورت خود را آلوده می‌کنند و چه بسا دستهای آلوده را به دهان برده و یا با همان دستها خوراکی و غذا می‌خورند. گاهی کودکان با مدادرنگی و یا دیگر وسایل نقاشی خود بر روی در و دیوار خط کشیده و آنها را کثیف می‌کنند.

یکی از دردسرهای بزرگ مادران تمیز نگه داشتن دیوار اتاق کودکشان است. کودکان بر روی دیوار اتاق خود نقاشی می‌کشند و بسیار به این کار علاقمند هستند. از آنجایی که منع کردن کودک از این کار مانع رشد خلاقیّت وی می‌شود، نیاز است دیوار اتاق کودک پوشش داشته باشد که به راحتی تمیز شود. گاهی مادران دیوار اتاق کودک خود را تا جایی که در دسترس کودک است با کاغذ و یا مقوا می‌پوشانند، اما این کار نتیجۀ مطلوبی ندارد چرا که این کاغذها قابل پاره شدن هستند و در بسیاری موارد توسط کودک پاره و سوراخ می‌شوند.

بنابراین برای مکانی که کودک در آن قرار دارد باید از دیوارپوشی استفاده شود که ضمن اینکه قابل نظافت و شستشو باشد، مقاوم و غیر قابل پاره شدن باشد. دیوارپوش مهدکودک فوم پارس از فومهای پلی اتیلنی تهیه می‌شوند. این فوم‌ها در مقابل شستشو با آب و مواد شویندۀ خانگی کاملاً مقاوم بوده و رنگ و طرح آنها با شستشو خراب نمی‌شود. در کیفیت و اندازۀ این فوم‌ها نیز با شستشو تغییری ایجاد نمی‌شود.

تراکم بالای دیوارپوش مهدکودک فوم پارس اجازه نمی‌دهد آب به داخل این دیوارپوش نفوذ کند. افزایش کیفیت و قابلیت ارتجاعی، امکان پاره شدن، خراشیدگی و یا سوراخ شدن این دیوارپوش مهدکودک را به حداقل رسانده است.

فوم دیوار مهد کودکقیمت دیوارپوش مهدکودک

معمولاً قیمت و شرایط خرید مناسب از مهم‌ترین دغدغه‌های مربیان و والدین است. فوم پارس زیباترین و با کیفیت‌ترین طرح های دیوارپوش مهدکودک را با پایین‌ترین قیمت ممکن در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است. در آذر 1400 قیمت هر متر مربع دیوارپوش مهد کودک طرح جنگل و طرح دریا 25000 تومان می باشد.

طرح های دیوارپوش مهدکودک فوم پارس:

  • دیوارپوش طرح ماهی
  • دیوارپوش طرح فیل
  • دیوارپوش شطرنجی
  • دیوارپوش طرح دریا
  • دیوارپوش فومی طرح جنگل

فوم پارس زیبایی، ایمنی و قیمت مناسب را یکجا در دیوارپوش‌ مهدکودک خود جمع آورده تا قدمی در برآوردن نیاز والدین و مربیان برداشته و ایشان را در پرورش کودکانی سالم و شایسته یاری رساند.  باشد که همۀ کودکان ایران زمین شاد و سرزنده باشند

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشخصلت و ابعاد دیوارپوش مهدکودک و سایر محصولات مورد نیاز مهدکودک مانند کفپوش تاتامی ، کفپوش مهدکودک و کفپوش لاستیکی و سفارش دیوارپوش مهدکودک با مشاورین فوم پارس تماس بگیرید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...