مجموعه سازه فومی

مجموعه سازه فومی کودک

اشکال هندسی فومی کودک

مجموعه سازه فومی کودک مجموعه ای از اشکال هندسی مناسب بازی و تحرک کودک هست. این اشکال فومی در ابعاد و رنگ بندی مختلف تولید می شود. سازه های فومی فوم پارس از فوم سرد با رویه چرم ضد حساسیت و قابل شستشو تولید می شود. این محصولات به عنوان یکی از تجهیزات مهدکودک و وسایل بازی کودک در خانه بازی استفاده فراوانی دارد.

سازه فومی اشکال هندسی کودک

سازه های فومی در ابعاد مختلف و اشکال هندسی تولید می شود. سالها تجربه فوم پارس در تولید فوم و انواع محصولات کودک باعث تمایز کیفیت و دوخت سازه های فومی ما با سایر شرکت ها می باشد. خاصیت ارتجاعی این محصول باعث افزایش ایمنی کودک در هنگام بازی می شود. کودکان در هنگام تحرک و بازی روی این سازه های فومی بسیار سرگرم می شوند. همچنین جنس فومی و نرم این محصولات باعث می شود هیچ آسیبی به کودک. از این رو این محصول به عنوان یکی از ایمن ترین محصولات و وسایل خانه بازی کودک به شمار می رود. البته برای افزایش ایمنی بیشتر محیط در مهدکودک و خانه بازی می توان از دیوارپوش مهدکودک و همچنین تشک تاتامی کفپوش مهدکودک در کف استفاده نمود.

موارد کاربرد سازه فومی :

  • مهدکودک
  • حانه بازی کودک
  • مدارس
  • مراکز توان بخشی کودک
  • باشکاه های ورزشی
  • استفاده در پلی گراند کودک

برخی طرحها و اشکال سازه های فومی:

برخی از پر کاربردترین انواع این مجموعه های بازی از قرار زیر است. برای دیدن عکس های بیشتر این محصولات با مشاورین فروش مجموعه فوم پارس از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ یا تلگرام تماس حاصل فرمایید.

مدل لانه خرگوشی

سازه فومی لانه خرگوشی

سازه فومی سطح شیبدار

سازه فومی سطح شیبدار

سازه فومی تعادلی

تعادلی کودک فومی

سازه فومی صخره نوردی کودک

صخره نوردی فومی کودک

 

فوم پارس به عنوان تولید کننده این محصولات قابلیت ارسال این سازه ها به سراسر کشور را دارد. ضمنا علاوه بر طرح های موجود قابلیت سفارشی سازی این سازه ها بنا بر سلیقه و بودجه مشتریان عزیز وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع وسایل بازی کودک ، مشاوره تجهیز مهدکودک و خانه بازی و قیمت سازه فومی و سفارش این محصول با شماره های تماس ما تماس حاصل فرمایید.